Czas dostawy

Czas dostawy

Całkowity czas dostawy uzależniony jest od:

Wpływ płatności Płatność w formie przedpłaty z góry to jedyny rodzaj płatności jaki udostępniamy. Pamiętaj również, że produkcja rozpoczyna się dopiero wówczas gdy zaksięgujemy na naszym koncie płatności. Proszę uwzględnić to przy planowaniu terminu wysyłki zlecenia.

Przesłanie danych Po dokonaniu zakupów w naszym sklepie otrzymasz maila potwierdzającego dokonanie zamówienia. W odpowiedzi na niego lub poprzez funkcję Wgrywanie danych należy przesłać nam gotowy projekt do druku. Jeśli przesłane dane nie będą spełniały naszych wytycznych, które opisane są w Wymagania odnośnie druku, może dojść do opóźnienia. Gdy projekt będzie zgodny z wytycznymi przystępujemy do przygotowywania projektu do produkcji.

Czas produkcji Czas produkcji zależy od rodzaju zamawianego artykułu. W zakładce Czas produkcji opisane są wszystkie przez nas oferowane druku wraz z maksymalnym czasem jaki potrzebujemy na ich wydruk.

Termin wysyłki Termin wysyłki zależy od Twojego zamówienia. Jeżeli zamawiałeś kilka produktów, których czas produkcji jest różny, wysyłka nastąpi dopiero w momencie gdy całe zamówienie zostanie skompletowane. Więcej na ten temat znajdziesz w zakładce Informacje o wysyłce. Jeśli zamówienie, płatność i przesyłka danych zostaną zakończone w dzień roboczy do godz. 12.00, dzień ten zalicza się do pierwszego dnia produkcji. Zamówieniom przesłanym po godz. 12.00 następny dzień roboczy będzie liczony jako pierwszy dzień produkcji.

Za dni robocze uznaje się dni od poniedziałku do piątku, DNIAMI ROBOCZYMI NIE SĄ soboty, niedziele oraz dni świąteczne.