fbpx

Kubki reklamowe z nadrukiem

jak pisać dobre teksty seo
Jak pisać dobre teksty SEO
30-03-2019
jak zwiększyć sprzedaż na allegro
Jak zwiększyć sprzedaż na Allegro cz. 1
24-04-2019
kubki reklamowe z nadrukiem

kubki reklamowe z nadrukiem

Gadżety reklamowe mają tą przewagę nad materiałami drukowanymi, że ich żywot jest nieporównywalnie dłuższy. Otrzymaną ulotkę, wizytówkę, folder lub broszurę traktujemy jako zbędne elementy naszej codzienności. Efektem czego jest szybsza lub późniejsza ich wizyta w koszu. Z gadżetami reklamowymi sytuacja wygląda zupełnie inaczej.

Przewaga kubków reklamowych

Kubek reklamowy. Pendrive. Smycz. Podkładka pod mysz. Długopis. Wszystkie te gadżety reklamowe stanowią dla każdego jakiś dodatek do życia, który może się do czegoś przydać. W związku z tym smycz nie ląduje w koszu, ale przypinamy do niej klucze do mieszkania. Długopis jednak nie wyrzucamy na śmieci tylko kładziemy na biurku. Pendrive przydaje się chyba każdemu z nas z różnych sytuacjach. A więc gadżety reklamowe stają się naszą codziennością, ponieważ przyzwyczajamy się do nich. Przestajemy je zauważać, ale nadal niosą one ze sobą przekaz marketingowy.
Jednak gdy pojawia się problem i poszukujemy jakiejś firmy, która mogłaby go rozwiązać, wtedy nasz umysł podpowiada najprostsze rozwiązanie. – Ej, na biurku leży długopis. Sprawdź go! – no i my sprawdzamy.

Kubek reklamowy wielkość nadruku

Kubki reklamowe są jednym z najlepszych rodzajów gadżetów reklamowych. Po pierwsze jest tak ze względu na ich ogromną powierzchnię reklamową. Jest ona nawet większa niż na ulotce formatu A6! Standardową wielkością nadruku na kubeczkach reklamowych to 200 mm x 90 mm. Oznacza to, że oprócz fajnej grafiki możemy na nim umieścić wiele ważnych elementów. Na przykład swoją ofertę i dane teleadresowe lub nawet skrócony cennik. W związku z ty możliwości są naprawdę ogromne.

Kubki reklamowe zastosowanie

Kubki reklamowe bardzo często stosuje się w firmach, z których nie korzystamy często. Na przykład firma, której główną usługą jest pranie tapicerki meblowej. Jak często korzystasz z usług takiej firmy? Prawdopodobnie raz na kilka lat. Jednak gdy po wizycie tej firmy otrzymał ulotkę po kilku miesiącach jej kolor by wyblakł wylądowałaby w koszu. Otrzymany kubek reklamowy będzie ci służył bardzo długo. Oprócz tego nawet podstawowe dane kontaktowe będą zawsze pomocny, gdy będziesz potrzebował skorzystać z usług tej firmy.

Podsumowując, kubki reklamowe z nadrukiem są co prawda droższe niż ulotka, jednak są dużo skuteczniejsze. Ponadto wielkość nadruku jaką możemy na nich zmieścić, jest na prawdę duża, dlatego można na niej umieścić bardzo dużo informacji o naszej firmie. Jednak, ponieważ ich cena jednostkowa jest dość wysoka, są bardzo niedoceniane. A jest to błąd.

Naszą ofertę na kubki reklamowe z nadrukiem możesz sprawdzić TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *