fbpx

Najczęstsze błędy na wizytówce

ulotki reklamowe
Cechy dobrej ulotki
30-01-2019
kupujemy
Foldery reklamowe a wzrost sprzedaży
13-02-2019
wizytówki

Czas mija, a wizytówka to nadal najpopularniejszy środek komunikacji między przedsiębiorcami. Najczęstsze błędy na wizytówce zdarzają się nadal. Wizytówkę dajemy w sytuacji gdy się przedstawiamy lub gdy ktoś jest zainteresowany naszą ofertą i chcemy mu dać jakoś się zapamiętać. Jednak mimo niskiej ceny ich wykonania bardzo często zdarzają się sytuacje, że wizytówki posiadają błędy. Jakie?

Błąd 1 – Nieaktualne dane

Myślę, że każdy spotkał się z sytuacją, gdy otrzymujemy wizytówkę, ale zaraz ktoś dopowiada – Tylko proszę dzwonić na numer komórkowy, bo stacjonarny nie działa. Często zdarza się, że przedsiębiorcy ręcznie zmieniają dane na wizytówce, wykreślając numer telefonu lub dopisując inny.
Przypomnij sobie co pomyślałeś wtedy o osobie, która wręcza ci taką wizytówkę? Co wtedy pomyślałeś o tej firmie? Przypomnij sobie czy skorzystałeś z oferty takiej firmy? Nie możesz więc pozwolić, aby twoi klienci zostali postawieni w takiej sytuacji. Druk 1000 szt wizytówek jest to koszt 110 zł wraz z wysyłką. Stać cię na to, by nie tracić klientów.

Błąd 2 – Wizytówka to nie jest ulotka

Często spotykamy się z sytuację, że wizytówka zmienia się w ulotkę. To znaczy oprócz tego co jest niezbędne na wizytówce, klient stara się przemycić na niej jak najwięcej oferty swojej firmy. W rezultacie otrzymana wizytówka jest bardzo nieczytelna. Po pierwsze dlatego, że napisano ją małym krojem czcionki. Po drugie traci najważniejszy cel jaki posiada wizytówka – przekazać dane teleadresowe. Wizytówka musi być elegancka, estetyczna i czytelna.

Wizytówkę dajemy osobie zainteresowanej kontaktem nami. Czy gdybyś dostał od Michała Sołowowa wizytówkę, na której znalazł byś informację
Właściciel firm:
Synthos, Rovese, Barlinek, NanoVelos, Adiuvo, OncoArendi, Echo. Wicemistrz Europy w sportach motorowych. Najbogatszy Polak według Forbes.
Serio wygląda to poważnie?

Błąd 3 – Jarmark Europa

Coraz rzadziej spotykany błąd jednak nadal trafiamy na niego. Wizytówka zaprojektowana przez osobę, która nigdy za to nie powinna się zabierać. Zdjęcia znajdujące się na wizytówce są bardzo kolorowe, a tekst na nich umieszczony zupełnie nie do przeczytania. Są to najczęstsze błędy na wizytówce u DJ-ów. Aby zwrócić uwagę na swoją wizytówkę, przedstawia ona feerię świateł na których napisane są dane teleadresowe.

Darmowe szablony wizytówek

Aby wyeliminować najczęstsze błędy na wizytówce przygotowaliśmy szablony 10 kompletów wizytówek. Dotyczą one branży mechaników samochodowych, jednak oferta będziemy systematycznie poszerzać. Aby otrzymać darmowe szablony wystarcz, że zapiszesz się na nasz newsletterKraina Welesa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *