fbpx

Notes, czyli jak planować swój czas

darmowa dostawa
Darmowa dostawa
16-01-2019
ulotki reklamowe
Cechy dobrej ulotki
30-01-2019
notes z nadrukiem

W dobie Internetu w zegarku i inteligentnych głośników, notes jest niemal zapomnianym narzędziem. Jednak kilka miesięcy temu odkryłem drzemiącą w nim moc. Dzięki niemu mam swój czas pod kontrolą i o niczym nie zapominam.

Notesy

Największe idee współczesnego świata rodziły się w notesach. Vincent van Gogh, Ernest Hemingway, Picasso, Paulo Coelho czy Richard Branson, to osoby które korzystały z notesów. Nawet na naszym Polskim podwórku są osoby, które bardzo promują korzystanie z nich. Jacek Kłosiński stworzył swój własny unikalny notes. Niestety nie my go drukowaliśmy. Jednak jeżeli chcesz skorzystać z naszych usług, chętnie doradzimy i wydrukujemy.

W moim przypadku początki korzystania z notesu były bardzo trudne. Powodem tego był fakt, że poszedłem do sklepu i kupiłem notes pierwszy z brzegu. Szybko okazało się, że jest on nieporęczny, źle zaprojektowany i nie ma odpowiednich rubryk jakie potrzebowałem. A nawet gdy notatnik miałem pod rękę to brakowało mi długopisu, który wiecznie gdzieś mi się zapodziewał. W końcu – metodą prób i błędów – doszedłem do notesu, który u mnie sprawdza się idealnie.

Mój idealny notes

Jest to notes z nadrukiem kołowy, posiadający spiralę u góry, wewnątrz której zawsze umieszczam długopis. Oczywiście mój notes musi mieć okładkę. Często zapisuję w nim newralgiczne dane, które nie powinny znajdować się w zasięgu wzroku innych osób. Jego format to A6. Początkowo próbowałem format A5, czyli klasycznym format zeszytowy, jednak był on za duży i nie mieścił się do wewnętrznej kieszeni kurtki bądź marynarki.
W moim przypadku notes jest dwustronny, to znaczy od jednej strony zapisuję w nim aktualnie potrzebne mi informacje, pomysły, które wpadły mi do głowy, numery telefonów itp. Natomiast do tyłu na kartkach wydrukowałem sobie małe kwadraciki. Przy każdym z nich wpisuję sobie zadanie do wykonania. Po wykonania zadania zaznaczam kwadrat iksem.
Bardzo szybko okazało się, że dobrze zaprojektowany notes nie tylko wygląda fajnie, ale również ułatwia wiele rzeczy. Owszem niektóre z nich można było by zapisać w telefonie. Jednak notatki prowadzone w notatniku przemawiają do mnie dużo bardziej.

Notes spersonalizowane

Notesy jakie mamy w swojej ofercie mogą mieć format A6, A5, A4 lub DL. Są to najpopularniejsze formaty druków i najbardziej poręczne. Mogą nie mieć okładki lub mogą ją mieć dowolnie spersonalizowaną. Kolorystyka okładki to 4+0, a więc pełno kolorowy nadruk na jednej stronie. Dodatkowo okładka może być uszlachetniona folią błyszczącą, matową lub lakierem punktowym. Notesy z nadrukiem mogą być na spirali po krótszym boku lub po dłuższym, a także mogą być klejone.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *