Opublikowano

Kalendarz na 2023 roku

minimalistyczny-kalendarz-2023

Przygotowaliśmy dla Was darmowy kalendarz na 2023 rok. Możecie go pobrać w każdej chwili. Natomiast jeżeli sobie życzysz, to my bardzo chętnie wydrukujemy Ci taki kalendarz.

Drukarnie prześcigają się w darmowych szablonach kalendarzy na 2023 rok. My również postanowiliśmy uczestniczyć w tym wyścigu. Jednak zrobimy to na swoich warunkach.
Najpierw powiem czego nie przygotowaliśmy.

Nie przygotowaliśmy kolorowych szablonów, które wymagają tylko podstawienia logo Twojej firmy.

Nie przygotowaliśmy kalendarzy, które powiesisz na ścianie i będą ozdabiały Twoje biuro.

Nie przygotowaliśmy klasycznych kalendarzy, których się spodziewasz.

Kalendarz ten powstał, ponieważ… go potrzebowaliśmy! Jest to więc kalendarz zrobiony na własne potrzeby. Jednak na tyle spodobał się naszym pracownikom, że postanowiliśmy go udostępnić zupełnie za darmo.

Widok stycznia

Minimalistyczny kalendarz na 2023 rok

Stworzyliśmy ten kalendarz, ponieważ zależało nam na tym, aby był bardzo czytelny, a jednocześnie umożliwiał wpisywanie własnych notatek.

Aby osiągnąć efekt czytelności skorzystaliśmy z dużych czcionek oznaczających kolejne dni miesiąca. Czarny kolor na białym tle od wielu lat uważany jest za maksymalnie ułatwiający czytanie. Format A3, a więc 297 mm x 420 mm, a więc na tyle duży, że wystarczy tylko jeden rzut oka na niego i już można zlokalizować poszukiwany dzień.

Dzięki dość dużym odległościom między kolejnymi cyframi w pionie i poziomie, zyskujemy całkiem dużo miejsca na prowadzenie notatek. Możesz w tym celu używać kolorowych długopisów, aby wszystko było jeszcze bardziej czytelne.

Kalendarz na ścianie

Darmowy kalendarz na 2023 rok

Dlaczego zatem postanowiliśmy udostępnić zupełnie za darmo taki szablon? To proste!
W naszej firmie ten kalendarz sprawdza się wyśmienicie i bardzo ułatwia organizację pracy. Z tego powodu właśnie chcemy dać również Wam możliwość sprawdzenia jak nasze pomysły sprawdzają się w rzeczywistości.

Wydrukuj sobie nasz darmowy kalendarz na 2023 rok i używaj go! Jeżeli dasz nam informację zwrotną czy ten kalendarz sprawdza się również w Twoim przypadku, będziemy bardzo szczęśliwi.

Jeżeli nie posiadasz drukarki A3, to spokojnie możesz pomniejszyć projekt do formatu A4.