Firma

My, Cztery Asy sp. z o. o., posiadamy park maszynowy dzięki, któremu jesteśmy wydrukować Twoje indywidualnie zaprojektowane produkty poligraficzne takie jak:

- ulotki,
- wizytówki,
- kartki pocztowe,
- teczki,
- plakaty,
- papier firmowy,
- broszury,
- książki,
- katalogi szyte i klejone,
- i wiele innych.

A wszystko to w najwyższej jakości druku offsetowego.

Początki naszego przedsiębiorstwa sięgają 2010 roku kiedy to zaczynaliśmy z jednym laptopem jako grupa grafików zajmująca się tworzeniem projektów reklamowych oraz ich przygotowaniem do druku. Szybko jednak szybko okazało się, że naszym powołaniem jest drukowanie.

W 2012 roku byliśmy jedną z pierwszych drukarni offsetowych w Polsce, która uruchomiła w pełni profesjonalny sklep internetowy. Od roku 2014 działamy aktywnie również na rynkach międzynarodowych (Wielka Brytania, Austria, Niemcy i inne).

Ponad 60 pracowników nieustanni troszczy się o zlecenia naszych setek tysięcy klientów z kilku krajów Europy. Nasz asortyment obejmuje aktualnie 89 produktów w ponad 10 milionach wariantów, a nasz nakład roczny przekracza dwa miliony produktów poligraficznych.

Tym samym jesteśmy jedną z wiodących drukarni internetowych na terenie Polski.

Dzięki najbardziej zaawansowanym technologiczne maszynom i naszym wysoko wykwalifikowanym specjalistom gwarantujemy produkty o najwyższej jakości przy zachowaniu niewysokich cena.