FAQ

Potrzebuję projektu graficznego
Chciałbyś skorzystać z naszych usług, ale nie posiadasz profesjonalnego projektu graficznego? Chętnie Ci pomożemy w tej sprawie! Wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą formularza kontaktowego - Kontakt - lub zadzwonisz do naszego Działu Obsługi Klienta pod numer 78 50 600 50.
Gdzie znajdę aktualne promocje, zmiany czy nowości?
Informacje o nowościach wprowadzanych do naszej oferty, jak również o wszystkich zmianach znajdziesz bezpośrednio na naszej stronie głównej poniżej widoku produktów. Możesz również kliknąć w menu zakładkę O nas > Blog. O wszelkich promocjach możesz dowiedzieć się dzięki naszemu newsletterowi oraz bezpośrednio z naszego Facebooka. Nasz fan-page na Facebooku znajdziesz klikając w tutaj > Cztery Asy.
Czy mogę otrzymać rabat?
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oraz starannie wyselekcjonowanym kontrahentom już teraz bardzo niskie ceny. Jednak jeżeli regularnie składasz u nas zamówienia skontaktuj się z nami za pomocą formularza w menu głównym w zakładce Kontakt, odnośnie możliwości uzyskania specjalnych warunków. Aby być na bieżąco z naszymi promocjami polub nasz fan-page na Facebooku (kliknij > Cztery Asy), na którym znajdziesz informacje o promocjach i kodach rabatowych.
Czy mogę zamówić produkty spoza oferty?
Dzięki temu, że jesteśmy drukarnią offsetową, a nie pośrednikiem możemy wydrukować specjalnie dla ciebie dowolne zamówienie. W przypadku druków nieznajdujących się w naszej aktualnej ofercie, skontaktuje się z nami poprzez formularz kontaktowy w zakładce Menu > Kontakt, abyśmy mogli przygotować dla Ciebie indywidualną ofertę.
Gdzie mogę wykorzystać kupon rabatowy?
Jeśli posiadasz nasz aktualny kupon rabatowy, możesz go wykorzystać podczas składania zamówienia. Po umieszczeniu produktu w koszyku znajdziesz pole, w które należy wpisać kod rabatowy. Po kliknięciu OK lub Dalej rabat zostanie naliczony automatycznie.