Informacje o wysyłce

Paczka NO-NAME

Możliwa jest neutralna wysyłka zamówienia na inny adres dostawy, np. bezpośrednio do klienta końcowego. Paczka nie będzie wtedy w żaden sposób znakowana naszym logo. Przy składaniu zamówienia można wskazać inny adres nadawcy, który zostanie nadrukowany na dowodzie dostawy oraz etykiecie do wysyłki. Fakturę VAT otrzymasz drogą elektroniczną.

Bezpłatna wysyłka na terenie Polski

W cenie każdego produktu w naszym sklepie zawarta jest bezpłatna wysyłka zamówienia. Czas dostawy wysyłki standardowej wynosi około 2 dni robocze. W przypadku wysyłki spedycją (na palecie) oraz dostaw do miejsc odległych czas realizacji może wzrosnąć do 5 dni roboczych. Umożliwiamy również odbiór osobisty zamówienia. Jednak w tym celu należy wcześniej skontaktować się biurem i ustalić dokładny termin oraz miejsce odbioru zamówienia. W przypadku odbioru osobistego cena drukowanego zamówienia nie ulega zmianie.

Wysyłka zbiorcza

Przy zamówieniu kilku produktów poligraficznych może się zdarzyć, że ich czas realizacji będzie inny. W takich przypadkach czekamy, aż wszystkie zamówione towary będą gotowe i wysyłamy całość zamówienia jednego dnia.

Wysyłka zagraniczna

Wysyłka zagraniczna jest dodatkowo płatna. Jej koszt zależy od wagi zamówienia oraz od kraju do którego wysyłamy. Koszt wysyłki zagranicznej zawsze podajemy osobno w mailu.