Informacje o wysyłce

Paczka NO-NAME:

Możliwa jest neutralna wysyłka zamówienia na inny adres dostawy, np. bezpośrednio do klienta końcowego. Paczka nie będzie wtedy w żaden sposób znakowana naszym logo. Przy składaniu zamówienia można wskazać inny adres nadawcy, który zostanie nadrukowany na dowodzie dostawy oraz etykiecie do wysyłki. Fakturę VAT otrzymasz drogą elektroniczną.

Bezpłatna wysyłka na terenie Polski:

W cenie każdego produktu w naszym sklepie zawarta jest bezpłatna wysyłka zamówienia. Czas dostawy wysyłki standardowej wynosi około 2 dni robocze. W przypadku wysyłki spedycją (na palecie) oraz dostaw do miejsc odległych czas realizacji może wzrosnąć do 5 dni roboczych. Umożliwiamy również odbiór osobisty zamówienia. Jednak w tym celu należy wcześniej skontaktować się biurem i ustalić dokładny termin oraz miejsce odbioru zamówienia. W przypadku odbioru osobistego cena drukowanego zamówienia nie ulega zmianie.

Wysyłka zbiorcza:

Przy zamówieniu kilku produktów poligraficznych może się zdarzyć, że ich czas realizacji będzie inny. W takich przypadkach czekamy, aż wszystkie zamówione towary będą gotowe i wysyłamy całość zamówienia jednego dnia.

Wysyłka zagraniczne:

Wysyłka zagraniczna jest dodatkowo płatna. Jej koszt zależy od wagi zamówienia oraz od kraju do którego wysyłamy. Koszt wysyłki zagranicznej zawsze podajemy osobno w mailu.

Czas dostawy:

Całkowity czas dostawy uzależniony jest od:

Wpływ płatności Płatność w formie przedpłaty z góry to jedyny rodzaj płatności jaki udostępniamy. Pamiętaj również, że produkcja rozpoczyna się dopiero wówczas gdy zaksięgujemy na naszym koncie płatności. Proszę uwzględnić to przy planowaniu terminu wysyłki zlecenia.

Przesłanie danych Po dokonaniu zakupów w naszym sklepie otrzymasz maila potwierdzającego dokonanie zamówienia. W odpowiedzi na niego lub poprzez funkcję Wgrywanie danych należy przesłać nam gotowy projekt do druku. Jeśli przesłane dane nie będą spełniały naszych wytycznych, które opisane są w Wymagania odnośnie druku, może dojść do opóźnienia. Gdy projekt będzie zgodny z wytycznymi przystępujemy do przygotowywania projektu do produkcji.

Czas produkcji Czas produkcji zależy od rodzaju zamawianego artykułu. W zakładce Czas produkcji opisane są wszystkie przez nas oferowane druku wraz z maksymalnym czasem jaki potrzebujemy na ich wydruk.

Termin wysyłki Termin wysyłki zależy od Twojego zamówienia. Jeżeli zamawiałeś kilka produktów, których czas produkcji jest różny, wysyłka nastąpi dopiero w momencie gdy całe zamówienie zostanie skompletowane. Więcej na ten temat znajdziesz w zakładce Informacje o wysyłce. Jeśli zamówienie, płatność i przesyłka danych zostaną zakończone w dzień roboczy do godz. 12.00, dzień ten zalicza się do pierwszego dnia produkcji. Zamówieniom przesłanym po godz. 12.00 następny dzień roboczy będzie liczony jako pierwszy dzień produkcji.

Za dni robocze uznaje się dni od poniedziałku do piątku, DNIAMI ROBOCZYMI NIE SĄ soboty, niedziele oraz dni świąteczne.

Czas produkcji:

Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od rodzaju artykułu, który mamy wydrukować.

Po wpływie płatności oraz przesłaniu danych rozpoczynamy etap wstępnej weryfikacji danych. Gdy projekt będzie spełniał nasze wewnętrzne wymogi przystępujemy do produkcji o czym zostaniesz poinformowany mailowo. Od tego momentu nie ma możliwości wprowadzania zmian w Twoim zleceniu.

Proces wstępnej weryfikacji polega na sprawdzeniu wymiarów oraz miejsca na spady zamówienia. W przypadku znalezienia błędów, drogą mailową informujemy klienta co trzeba poprawić. Samu nie wprowadzamy żadnych poprawek do projektów.

Jeśli zamówienie, płatność oraz przesłanie danych zostaną zakończone w dzień roboczy przed godz. 12.00, dzień ten liczymy jako pierwszy dzień zlecenia. Zamówienia przesłane po godz. 12.00 będą opracowywane w następny dzień roboczy.

Za dni robocze uznaje są dni od poniedziałku do piątku. DNIAMI ROBOCZYMI NIE SĄ soboty, niedziele oraz dni świąteczne w Polsce.

Rodzaje płatności:

Udostępniamy kilka najpopularniejszych możliwości płatności, w tym płatności on-line.
Wszystkie rodzaje płatności są przez nas przetestowane i w 100% bezpieczne.

Jeżeli jednak zdecydujesz się na płatność standardowym przelewem bankowym, aby umożliwić szybszą realizację zamówienia, po dokonaniu płatności, wygeneruj potwierdzenie płatności i wyślij je do nas w mailu. Na tej podstawie wpływ płatności uznamy jako zaksięgowany.

Wszelkie przelewy tradycyjne prosimy wysyłać na dane:

Cztery Asy sp. z o. o.
os. Na Stoku 51
25-437 Kielce
NIP: 657-291-11-48
BGŻ BNP Paribas: 30 1750 0012 0000 0000 2862 4263